Trzeba ciężko pracować, żeby osiągnąć sukces. Czeka nas teraz finał wojewódzki. Mam nadzieje, ze go wygramy i będziemy walczyć o awans do II ligi.

Chociaż spotkanie z Olimpijczykiem Drawsko Pomorskie dla naszego zespołu było ostatnim meczem w rundzie zasadniczej to dla naszego nowego przyjmującego było pierwszą oficjalną okazją do zaprezentowania swoich umiejętności na boisku.

Cieszę się, że mogłem wyjść na boisko chociaż gra na pewno nie była taka jak bym chciał. Trzeba ciężko pracować, żeby osiągnąć sukces ale pierwsze koty za płoty. Czeka nas teraz finał wojewódzki. Mam nadzieje, ze go wygramy i będziemy walczyć o awans do II ligi.

Przed meczem w mediach Olimpijczyk zapowiadał chęć rewanżu za porażkę 3:0 w pierwszym meczu rozgrywanym w Szczecinie. Zapowiadał się niezwykle zacięty mecz, co potwierdziła wysoka frekwencja kibiców, którzy ambitnie wspierali dopingiem zespół gospodarzy.

Spodziewałem się zaciętego spotkania, wiedziałem, że drużyna z Drawska przygotowuje się do tego meczu oraz dużo o nim mówi i pisze. Walczyli dzielnie ale na szczęście to my ostatecznie byliśmy górą. Czułem presję, bo jednak debiut to nie codzienność, starałem się ze wszystkich sił, dałem z siebie wszystko, jednak nie zawsze wychodziło tak jak chciałem. Mam nadzieje ze w trakcie treningów dojdę do jeszcze lepszej formy.

Po blisko  czterech miesiącach rozgrywek w rundzie zasadniczej wielkimi krokami zbliża się Finał Stalpro III Ligi, który wyłoni dwa najlepsze zespoły, które będą rywalizować w barażach o awans do II Ligi. Poza zespołem K.S. Stalpro Błyskawicy Szczecin o mistrzostwo zagrają UKS Ki Olimpijczyk Drawsko Pomorskie, SGS Goleniów oraz KS Stocznia Darłowo M&W.

Jeżeli myślimy o awansie do II ligi to Turniej Finałowy nie powinien być dla nas problemem. Postaramy się zagrać tak, żeby spokojnie wygrać te mecze i mam nadzieje że to się uda. Jeśli chodzi o zmęczenie sezonem to ja na razie go nie odczuwam i uważam, że podobnie jest z resztą drużyny. Na razie czuję ekscytacje i chęć trenowania i mam nadzieję, że to wszystko będzie szło w dobrą stronę.