Daniel Pliński, który dołączył do Stalpro Błyskawicy Szczecin na początku stycznia, przedłużył kontrakt ze szczecińskim klubem i w nadchodzącym sezonie 2021/2022 ponownie poprowadzi zespół z ławki trenerskiej.

Dokładnie 13 stycznia we wszystkich najważniejszych siatkarskich mediach w Polsce pojawiła się informacja o objęciu funkcji trenera Stalpro Błyskawicy Szczecin przez Daniela Plińskiego – byłego reprezentanta Polski i wielokrotnego medalisty Mistrzostw Polski. Drużyna pod wodzą nowego trenera wygrała 4 mecze z rzędu i zaliczyła zaledwie jedną porażkę, ulegając siatkarzom z Międzyrzecza – zwycięzcom grupy 1. II Ligi.

Dzisiaj, z wielką przyjemnością, Klub Sportowy STALPRO BŁYSKAWICA SZCZECIN może ogłosić, że Daniel Pliński od początku sezonu 2021/2022 ponownie będzie pełnił rolę trenera szczecińskiego zespołu.

Wszystkie osoby związane z działalnością klubu wierzą, że podobnie jak w poprzednim sezonie pod wodzą trenera Plińskiego zespół kolejnymi zwycięzcami zapewni wszystkim naszym kibicom ogromne siatkarskie emocje!