8 marca na Hali Treningowej Netto Areny odbędzie się turniej finałowy rozgrywek Stalpro III Ligi Mężczyzn. W stawce drużyn, które powalczą o medale znajdą się 4 najlepsze zespoły rundy zasadniczej.

Do końca rundy zasadniczej pozostała jedna kolejka, podczas której Olimpijczyk Ki Drawsko Pomorskie podejmie Stalpro Błyskawicę Szczecin, a SMS Police zmierzy się u siebie z zespołem Stoczni Darłowo M&W.

K.S. Stalpro Błyskawica Szczecin, UKS Ki Olimpijczyk Drawsko Pomorskie, SGS Goleniów – te trzy zespoły zapewniły już sobie udział w finale rozgrywek. O ostatnie – czwarte miejsce premiowane awansem do finału powalczą UKS SMS Police i KS Stocznia Darłowo M&W, którzy poza ostatnim meczem w Policach mają do rozegrania jeszcze zaległy mecz w Darłowie.

Podczas turnieju, który odbędzie się na Hali Treningowej Netto Areny zostaną rozegrane 4 mecze: 2 półfinały, mecz o III miejsce oraz finał. Wiemy już, że pierwsze miejsce po rundzie zasadniczej zajmie zespół ze Szczecina lub siatkarze z Drawska Pomorskiego. Zespół, który zakończy rundę zasadniczą na pozycji lidera zmierzy się z czwartym zespołem rozgrywek, a na wicelidera w półfinale czekają już siatkarze SGS Goleniów. Dwa najlepsze zespoły Finału Stalpro III Ligi otrzymają przepustkę do turnieju ćwierćfinałowego baraży, gdzie rozpoczną walkę o awans do II Ligi.

Już teraz serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków siatkówki na to wydarzenie i zachęcamy do gorącego dopingu uczestników turnieju. W trakcie turnieju nasz klub przygotował dla wszystkich kibiców szansę na zdobycie klubowych gadżetów, konkursy z nagrodami i świetną oprawę muzyczną.

Szczegóły wkrótce.