Już w tę sobotę siatkarze Stalpro Błyskawicy Szczecin na własnym parkiecie podejmą trzecioligowy zespół z województwa lubuskiego: UKS ŻAK Krzeszyce. Stawką meczu będzie awans do rundy wstępnej TAURON Pucharu Polski.

Przed wszystkimi fanami siatkówki w Szczecinie, a także w całym województwie zachodniopomorskim wielkie wydarzenie związane z powrotem ligowej siatkówki na szczecińskie parkiety. Po sukcesie odniesionym w rozgrywkach Zachodniopomorskiej Stalpro III Lidze  przed siatkarzami Stalpro Błyskawicy Szczecin pierwsze wyzwanie w nowym sezonie. Na starcie sezonu beniaminek II Ligi ze Szczecina spotka się z trzecioligowcem z Krzeszyc w rundzie przedwstępnej TAURON Pucharu Polski. Zwycięzca spotkania już 23 września spotka się ze zwycięzcom derbowego meczu KS Atak Gorzów Wielkopolski – SKS Gorzów Wielkopolski.

W związku z panującą pandemią COVID-19 zainteresowani będą musieli stosować się do obecnie panujących obostrzeń sanitarnych, a na trybunach Szczecińskiego Domu Sportu zasiądzie maksymalnie 300 kibiców.

Rozgrywki: TAURON Puchar Polski

Mecz: Stalpro Błyskawica Szczecin – UKS ŻAK Krzeszyce

Data i godzina: 19.09.2020r. 17:00

Miejsce: Hala Sportowa SDS, ul. Wąska 16 Szczecin