Terminarz 2020/2021

SPS Konspol Słupca
3
overtimewin
2
overtimeloss
LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz
9 stycznia 2020
Słupca
MKS STEICO NOTEĆ CZARNKÓW
VS
STALPRO Błyskawica Szczecin
31 stycznia 2020
Czarnków
Wilczyn LZS Wilki Wilczyn
3
win
1
loss
Enea Energetyk Poznań
26 września 2020
Wilczyn
LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz
3
win
1
loss
Gorzów Wielkopolski SKS Kozaryn Gorzów Wielkopolski
26 września 2020
Międzyrzecz
GKS Stoczniowiec Gdańsk
3
win
0
loss
MKS STEICO NOTEĆ CZARNKÓW
26 września 2020
Gdańsk
TREFL Gdańsk II
3
win
0
loss
SMS POLICE
26 września 2020
Lębork
SPS Konspol Słupca
3
win
0
loss
STALPRO Błyskawica Szczecin
26 września 2020
Słupca
Enea Energetyk Poznań
3
overtimewin
2
overtimeloss
MKS STEICO NOTEĆ CZARNKÓW
3 października 2020
Poznań
Wilczyn LZS Wilki Wilczyn
2
overtimeloss
3
overtimewin
LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz
3 października 2020
Wilczyn
Gorzów Wielkopolski SKS Kozaryn Gorzów Wielkopolski
1
loss
3
win
SPS Konspol Słupca
3 października 2020
Gorzów Wielkopolski
STALPRO Błyskawica Szczecin
3
overtimewin
2
overtimeloss
TREFL Gdańsk II
3 października 2020
Szczecin
SMS POLICE
0
loss
3
win
GKS Stoczniowiec Gdańsk
3 października 2020
Police
GKS Stoczniowiec Gdańsk
3
win
0
loss
STALPRO Błyskawica Szczecin
10 października 2020
Gdańsk
MKS STEICO NOTEĆ CZARNKÓW
3
win
0
loss
SMS POLICE
10 października 2020
Czarnków
TREFL Gdańsk II
3
win
1
loss
Gorzów Wielkopolski SKS Kozaryn Gorzów Wielkopolski
10 października 2020
Lębork
SPS Konspol Słupca
0
loss
3
win
Wilczyn LZS Wilki Wilczyn
10 października 2020
Słupca
LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz
3
win
0
loss
SPS Konspol Słupca
17 października 2020
Międzyrzecz
Gorzów Wielkopolski SKS Kozaryn Gorzów Wielkopolski
1
loss
3
win
GKS Stoczniowiec Gdańsk
17 października 2020
Gorzów Wielkopolski
Enea Energetyk Poznań
3
win
0
loss
SMS POLICE
17 października 2020
Poznań
TREFL Gdańsk II
1
loss
3
win
LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz
24 października 2020
Lębork
GKS Stoczniowiec Gdańsk
2
overtimeloss
3
overtimewin
Wilczyn LZS Wilki Wilczyn
24 października 2020
Gdańsk
MKS STEICO NOTEĆ CZARNKÓW
3
win
1
loss
Gorzów Wielkopolski SKS Kozaryn Gorzów Wielkopolski
24 października 2020
Czarnków
Wilczyn LZS Wilki Wilczyn
3
win
1
loss
TREFL Gdańsk II
30 października 2020
Wilczyn
SMS POLICE
0
loss
3
win
Gorzów Wielkopolski SKS Kozaryn Gorzów Wielkopolski
7 listopada 2020
Police
LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz
2
overtimeloss
3
overtimewin
GKS Stoczniowiec Gdańsk
7 listopada 2020
Międzyrzecz
Wilczyn LZS Wilki Wilczyn
3
win
1
loss
MKS STEICO NOTEĆ CZARNKÓW
7 listopada 2020
Wilczyn
SPS Konspol Słupca
1
loss
3
win
TREFL Gdańsk II
7 listopada 2020
Słupca
Enea Energetyk Poznań
3
win
1
loss
STALPRO Błyskawica Szczecin
7 listopada 2020
Poznań
SMS POLICE
1
loss
3
win
STALPRO Błyskawica Szczecin
11 listopada 2020
Police
MKS STEICO NOTEĆ CZARNKÓW
0
loss
3
win
LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz
14 listopada 2020
Czarnków
SMS POLICE
0
loss
3
win
Wilczyn LZS Wilki Wilczyn
14 listopada 2020
Police
TREFL Gdańsk II
3
overtimewin
2
overtimeloss
Enea Energetyk Poznań
14 listopada 2020
Lębork
GKS Stoczniowiec Gdańsk
3
win
1
loss
SPS Konspol Słupca
14 listopada 2020
Gdańsk
STALPRO Błyskawica Szczecin
3
win
1
loss
Gorzów Wielkopolski SKS Kozaryn Gorzów Wielkopolski
14 listopada 2020
Szczecin
SPS Konspol Słupca
3
win
0
loss
Enea Energetyk Poznań
18 listopada 2020
Słupca
Enea Energetyk Poznań
0
loss
3
win
Gorzów Wielkopolski SKS Kozaryn Gorzów Wielkopolski
21 listopada 2020
Poznań
SPS Konspol Słupca
3
win
1
loss
MKS STEICO NOTEĆ CZARNKÓW
21 listopada 2020
Słupca
LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz
3
win
0
loss
SMS POLICE
21 listopada 2020
Międzyrzecz
TREFL Gdańsk II
0
loss
3
win
GKS Stoczniowiec Gdańsk
21 listopada 2020
Lębork
Wilczyn LZS Wilki Wilczyn
3
win
1
loss
STALPRO Błyskawica Szczecin
21 listopada 2020
Wilczyn
LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz
3
win
1
loss
Enea Energetyk Poznań
25 listopada 2020
Międzyrzecz
Gorzów Wielkopolski SKS Kozaryn Gorzów Wielkopolski
0
loss
3
win
Wilczyn LZS Wilki Wilczyn
28 listopada 2020
Gorzów Wielkopolski
MKS STEICO NOTEĆ CZARNKÓW
1
loss
3
win
TREFL Gdańsk II
28 listopada 2020
Czarnków
STALPRO Błyskawica Szczecin
0
loss
3
win
LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz
28 listopada 2020
Szczecin
GKS Stoczniowiec Gdańsk
3
win
0
loss
Enea Energetyk Poznań
28 listopada 2020
Gdańsk
SMS POLICE
0
loss
3
win
SPS Konspol Słupca
28 listopada 2020
Police
STALPRO Błyskawica Szczecin
0
loss
3
win
MKS STEICO NOTEĆ CZARNKÓW
29 listopada 2020
Szczecin
Gorzów Wielkopolski SKS Kozaryn Gorzów Wielkopolski
0
loss
3
win
LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz
5 grudnia 2020
Gorzów Wielkopolski
MKS STEICO NOTEĆ CZARNKÓW
VS
GKS Stoczniowiec Gdańsk
5 grudnia 2020
Czarnków
Enea Energetyk Poznań
3
win
0
loss
Wilczyn LZS Wilki Wilczyn
5 grudnia 2020
Poznań
SMS POLICE
0
loss
3
win
TREFL Gdańsk II
5 grudnia 2020
Police
STALPRO Błyskawica Szczecin
2
overtimeloss
3
overtimewin
SPS Konspol Słupca
5 grudnia 2020
Szczecin
MKS STEICO NOTEĆ CZARNKÓW
VS
Enea Energetyk Poznań
12 grudnia 2020
Czarnków
GKS Stoczniowiec Gdańsk
3
win
0
loss
SMS POLICE
12 grudnia 2020
Gdańsk
SPS Konspol Słupca
3
win
0
loss
Gorzów Wielkopolski SKS Kozaryn Gorzów Wielkopolski
12 grudnia 2020
Słupca
TREFL Gdańsk II
3
win
1
loss
STALPRO Błyskawica Szczecin
12 grudnia 2020
Lębork
LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz
3
win
0
loss
Wilczyn LZS Wilki Wilczyn
12 grudnia 2020
Międzyrzecz
Gorzów Wielkopolski SKS Kozaryn Gorzów Wielkopolski
0
loss
3
win
TREFL Gdańsk II
19 grudnia 2020
Gorzów Wielkopolski
Wilczyn LZS Wilki Wilczyn
3
win
0
loss
SPS Konspol Słupca
19 grudnia 2020
Wilczyn
SMS POLICE
VS
MKS STEICO NOTEĆ CZARNKÓW
19 grudnia 2020
Police
Enea Energetyk Poznań
0
loss
3
win
LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz
19 grudnia 2020
Poznań
STALPRO Błyskawica Szczecin
2
overtimeloss
3
overtimewin
GKS Stoczniowiec Gdańsk
6 stycznia 2021
Szczecin
TREFL Gdańsk II
2
overtimeloss
3
overtimewin
Wilczyn LZS Wilki Wilczyn
9 stycznia 2021
Lębork
GKS Stoczniowiec Gdańsk
3
overtimewin
2
overtimeloss
Gorzów Wielkopolski SKS Kozaryn Gorzów Wielkopolski
9 stycznia 2021
Gdańsk
LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz
3
overtimewin
2
overtimeloss
TREFL Gdańsk II
16 stycznia 2021
Międzyrzecz
Gorzów Wielkopolski SKS Kozaryn Gorzów Wielkopolski
VS
MKS STEICO NOTEĆ CZARNKÓW
16 stycznia 2021
Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski SKS Kozaryn Gorzów Wielkopolski
3
win
0
loss
SMS POLICE
16 stycznia 2021
Gorzów Wielkopolski
Enea Energetyk Poznań
0
loss
3
win
SPS Konspol Słupca
16 stycznia 2021
Poznań
STALPRO Błyskawica Szczecin
3
win
0
loss
SMS POLICE
16 stycznia 2021
Szczecin
Wilczyn LZS Wilki Wilczyn
3
win
0
loss
GKS Stoczniowiec Gdańsk
16 stycznia 2021
Wilczyn
MKS STEICO NOTEĆ CZARNKÓW
VS
Wilczyn LZS Wilki Wilczyn
23 stycznia 2021
Czarnków
TREFL Gdańsk II
3
overtimewin
2
overtimeloss
SPS Konspol Słupca
23 stycznia 2021
Lębork
STALPRO Błyskawica Szczecin
3
win
1
loss
Enea Energetyk Poznań
23 stycznia 2021
Szczecin
GKS Stoczniowiec Gdańsk
1
loss
3
win
LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz
23 stycznia 2021
Gdańsk
Enea Energetyk Poznań
3
win
1
loss
TREFL Gdańsk II
30 stycznia 2021
Poznań
Gorzów Wielkopolski SKS Kozaryn Gorzów Wielkopolski
1
loss
3
win
STALPRO Błyskawica Szczecin
30 stycznia 2021
Gorzów Wielkopolski
LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz
VS
MKS STEICO NOTEĆ CZARNKÓW
30 stycznia 2021
Międzyrzecz
SPS Konspol Słupca
3
win
1
loss
GKS Stoczniowiec Gdańsk
30 stycznia 2021
Słupca
Wilczyn LZS Wilki Wilczyn
3
win
0
loss
SMS POLICE
30 stycznia 2021
Wilczyn
STALPRO Błyskawica Szczecin
3
win
1
loss
Wilczyn LZS Wilki Wilczyn
13 lutego 2021
Szczecin
GKS Stoczniowiec Gdańsk
3
win
1
loss
TREFL Gdańsk II
13 lutego 2021
Gdańsk
Gorzów Wielkopolski SKS Kozaryn Gorzów Wielkopolski
1
loss
3
win
Enea Energetyk Poznań
13 lutego 2021
Gorzów Wielkopolski
MKS STEICO NOTEĆ CZARNKÓW
VS
SPS Konspol Słupca
13 lutego 2021
Czarnków
SMS POLICE
0
loss
3
win
LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz
13 lutego 2021
Police
SMS POLICE
0
loss
3
win
Enea Energetyk Poznań
14 lutego 2021
Police
Wilczyn LZS Wilki Wilczyn
3
win
0
loss
Gorzów Wielkopolski SKS Kozaryn Gorzów Wielkopolski
27 lutego 2021
Wilczyn
SPS Konspol Słupca
3
win
0
loss
SMS POLICE
27 lutego 2021
Słupca
LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz
3
overtimewin
2
overtimeloss
STALPRO Błyskawica Szczecin
27 lutego 2021
Międzyrzecz
TREFL Gdańsk II
VS
MKS STEICO NOTEĆ CZARNKÓW
27 lutego 2021
Lębork
Enea Energetyk Poznań
3
win
0
loss
GKS Stoczniowiec Gdańsk
27 lutego 2021
Poznań