Ponad 400 osób zjawiło się na Netto Arenie oglądać i dopingować siatkarzy Stalpro Błyskawicy Szczecin podczas wygranego 3:0 meczu z Olimpijczykiem Drawsko Pomorskie na głównej płycie Netto Areny.

Duże zainteresowanie poczynaniami zaowocowało licznie przybyłymi kibicami, którzy z trybun Głównej Hali Netto Areny śledzili mecz na szczycie Stalpro III Ligi. Przed meczem oraz w przerwie pomiędzy setami wszyscy uczestnicy wydarzenia mieli możliwość skorzystać z licznie przygotowanych atrakcji z okazji mikołajek przygotowanych przez nasz klub.

Najważniejsze wydarzenia jednak miały miejsce na parkiecie, gdzie po raz kolejny siatkarze ze Szczecina nie pozostawili złudzeń kto jest faworytem rozgrywek w naszym województwie. W kolejnym już meczu duże znaczenie odegrała zagrywka, która pozwoliła na zyskanie przewagi nad zespołem z Drawska. Świetnie w tym elemencie spisał się Mateusz Kujawa, przy którego zagrywce nasz zespół zaliczył kilka serii punktowych.

Wygrana z Olimpijczykiem oznacza, że pierwszą rundę kończymy na pierwszym miejscu ze straconym jedynie jednym setem. Przed świętami czeka nas jeszcze jeden mecz w ramach Stalpro III Ligi z UKS SMS POLICE, na który już teraz zapraszamy do Hali Treningowej Netto Areny 15 grudnia o godzinie 13:00!

KS Stalpro Błyskawica Szczecin vs UKS Olimpijczyk Drawsko Pomorskie 3:0
(25:19; 25:21;25:12)

Skład Stalpro Błyskawicy: D. Zabłocki, D. Markiewicz, J. Kopiński, M. Kujawa,
K. Zapaśnik, Ł. Grot, K. Herrmann(l.) oraz M. Zabłocki