W piątek 19 czerwca w ramach rozgrywek o Mistrzostwo Województwa w mini siatkówce plażowej młodzi zawodnicy UKS Błyskawicy Stalpro Szczecin zajęli II, III i IV miejsce.

Po raz kolejny na plaży w Kołobrzegu odbyły się Mistrzostwa Województwa w siatkówce plażowej. Pierwszego dnia na piasek przy kołobrzeskim molo wybiegli zawodnicy w najmłodszej przewidzianej kategorii. Trenerzy Krystian Herrmann i Edward Wojnecki do zawodów wystawili trzy pary reprezentujące Błyskawicę Stalpro. Chociaż poza szczecinianami na zawodach zjawili się jedynie przedstawiciele gospodarzy to turniej był niezwykle intensywny, a młodzi siatkarze plażowi wchodzili na wyżyny swoich możliwości prezentując bardzo wysoki poziom sportowy.

W zawodach ostatecznie triumfowali zawodnicy miejscowego klubu UKS OPP Powiat Kołobrzeski. Pozostałe miejsca w turnieju należały do UKS Błyskawicy Stalpro Szczecin. Ze srebrnymi medalami na szyjach do Szczecina wrócili Franciszek Biegasiewicz i Łukasz Safaryn. Podium uzupełniła para Krystian Lehman/Mateusz Derejczyk, tuż za nimi uplasowali się Julian Siewiński grający z Szymonem Tomkowiczem.