Trzeci mecz, trzecie zwycięstwo. Takim bilansem może poszczycić się nasi siatkarze. Młody zespół Stoczni Darłowo mimo momentów dobrej gry nie potrafił nie potrafił wybić z uderzenia rozpędzonych Szczecinian.

Kolejny raz opisując spotkanie Stalpro Błyskawicy można mówić o konsekwentnej, a przede wszystkim skutecznej grze w zagrywce i ataku. Odrzucająca od siatki zagrywka, a momentami także punktowa pozwoliła na dobrą grę blok-obrona i kończenie akcji w kontrze efektownymi atakami w pierwszym tempie. Pierwszy set zakończył się wynikiem 25:15 i zwiastował szybkie rozstrzygnięcie spotkania.

Dwa następne sety to również duża przewaga siatkarzy ze Szczecina, co przełożyło się na wygrane w setach 25:18 i 25:13. W ostatnim secie decyzją trenera więcej czasu na boisku dostali dotychczasowi rezerwowi naszego zespołu. Cały mecz efektownym asem serwisowym zakończył kapitan naszego zespołu – Łukasz Grot.

KS Stocznia Darłowo M&W vs KS Stalpro Błyskawica Szczecin 0:3 (15:25; 18:25; 13:25)

Skład Stalpro Błyskawicy: D. Zabłocki, D. Markiewicz, J. Kopiński, M. Kujawa,
K. Zapaśnik, Ł. Grot, K. Herrmann(l.) oraz M. Bukowski, K. Cieśluk, D. Obst, M. Zabłocki, M. Malewicz