Przed nami kolejne spotkanie w ramach rozgrywek II Ligi Mężczyzn. Tym razem przeciwnikiem STALPRO Błyskawicy będzie zespół SMS Police. 

Po trzech dniach od ostatniej porażki z zespołem Enea Energetyk Poznań szczecinianie mają kolejną szansę do przełamania złej passy w meczach na wyjeździe. Mecz z zawodnikami Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Policach pierwotnie miał odbyć się 24 października. W związku z przerwą związaną z pozytywnymi przypadkami zarażenia koronawirusem w szczecińskim zespole mecz musiał zostać przełożony.

Po 6. kolejkach oba zespoły zajmują dwa ostatnie miejsca w ligowej tabeli. STALPRO Błyskawica Szczecin może pochwalić się dorobkiem 2 punktów dzięki zwycięstwu nad Treflem Lębork. Młodzież z SMS Police w tegorocznych rozgrywkach nie zdobyła jeszcze ani jednego punktu. Warto jednak wspomnieć, że oba zespoły mają rozegrane dopiero 4 spotkania czyli o 2 mniej niż pierwsza trójka w ligowej tabeli. Środowe spotkanie będzie, więc świetną okazją do poprawienia swojej sytuacji w rozgrywkach II Ligi.


Rozgrywki: II Liga

Mecz: SMS Police – STALPRO Błyskawica Szczecin

Data i godzina: 11.11.2020r. 14:00

Miejsce: Zespół Szkół im. I. Łukasiewicza w Policach