Ogromne zaangażowanie i chęć niesienia pomocy kibiców obecnych na trybunach Finałów Stalpro III Ligi pozwoliła na zebranie 165 kilogramów karmy dla zwierząt. Decyzją Prezesa K.S. Stalpro Błyskawicy Szczecin, Jacka Biegasiewicza, klub podwoił ilość zebranej karmy przez kibiców.

8 marca w ramach Finałów Stalpro III Ligi każdy z kibiców obecnych na trybunach mógł przynieść karmę dla psów i kotów, wspierając zbiórkę zorganizowaną przez K.S. Stalpro Błyskawicę Szczecin i Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami. Przez cały dzień turnieju finałowego przy ustawionym stanowisku czuwali wolontariusze TOZ-u, którzy zachęcali wszystkich obecnych kibiców do wspierania zbiórki. Każdy kto przekazał dowolną ilość karmy otrzymywał drobne upominki i gadżety klubowe Stalpro Błyskawicy. W trakcie przerwy w meczu finałowym na środek boiska została zaproszona Pani Aleksandra Zdrowska, która przyniosła najwięcej karmy ze wszystkich obecnych kibiców. W ramach podziękowań do Pani Aleksandry trafiła klubowa torba sportowa.

Chociaż największe emocje rozegrały się na parkiecie Hali Treningowej Netto Areny, to poza trybunami kibice wszystkich drużyn wspólnie połączyli siły, by jak najlepiej wesprzeć akcje charytatywną. Efektem było zebranie 165 kilogramów karmy. To wielkie zaangażowanie zostało zauważone przez obecnego na turnieju Jacka Biegasiewicza – prezesa K.S. Stalpro Błyskawicy Szczecin i zarazem prezesa głównego sponsora zespołu i rozgrywek III Ligi – firmy Stalpro. Już w trakcie finałów prezes zadeklarował podwojenie ilości zebranej przez kibiców karmy. W związku z panującą sytuacją w Polsce i na świecie plany musiały zostać odłożone w czasie. Po przeszło dwóch miesiącach, 12 maja, karma od K.S. Stalpro Błyskawicy Szczecin trafiła do Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami.

Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w zbiórkę i mamy nadzieję, że zebrana karma w dużym stopniu pomoże w funkcjonowaniu towarzystwa.