W sobotni wieczór siatkarze STALPRO Błyskawicy Szczecin powalczą o pierwsze w historii punkty w drugoligowych rozgrywkach dla swojego klubu. 

Po dwóch spotkaniach TAURON Pucharu Polski drużynę STALPRO Błyskawicy Szczecin czeka pierwszy mecz w ramach rozgrywek II Ligi. W 1. kolejce przeciwnikami beniaminka ze Szczecina będzie SPS Konspol Słupca. Gospodarze sobotniego spotkania poprzedni sezon rozgrywkowy zakończyli na wysokim czwartym miejscu, a w sezonie 2020/2021 podobnie jak Szczecinianie mogą pochwalić się dwoma zwycięstwami pucharowymi. Co ciekawe oprócz sobotniego meczu ligowego obie drużyny spotkają się ze sobą po raz kolejny już 7 października w Szczecinie w ramach 2. rundy wstępnej TAURON Pucharu Polski.

Jak zawsze na inauguracje rozgrywek zapowiada się niezwykle ciekawe widowisko. Każda z drużyn będzie walczyć o jak najlepsze rozpoczęcie sezonu, a o końcowym wyniku mogą decydować pojedyncze akcje.

Zapraszamy do śledzenia relacji ze spotkania w Słupcy która będzie prowadzona tutaj. Początek spotkania o godzinie 19:00.


Rozgrywki: II Liga

Mecz: SPS Konspol Słupca – STALPRO Błyskawica Szczecin

Data i godzina: 26.09.2020r. 19:00

Miejsce: Hala MOSIR, ul. Kopernika 13, Słupca