Zaledwie cztery dni po sobotnim zwycięstwie, Stalpro Błyskawica Szczecin podejmie na własnym parkiecie SKS Gorzów Wielkopolski. 

Tylko kilka dni szczecińscy kibice musieli czekać, żeby po raz kolejny zobaczyć siatkarskie święto w Hali Sportowej Szczecińskiego Domu Sportu. 23 września o godzinie 18:00 na parkiet wybiegną zespoły, które w rundzie przedwstępnej pokonały swoich rywali. Siatkarze SKS w sobotnie popołudnie w derbowym pojedynku z KS Atak Gorzów Wielkopolski odnieśli zwycięstwo tracąc przy tym jednego seta. Po drugiej stronie siatki staną gospodarze, którzy nie pozostawili złudzeń zespołowi UKS ŻAK Krzeszyce pewnie zwyciężając 3:0.

W tym spotkaniu ciężko szukać faworyta bowiem oba zespoły są beniaminkami rozgrywek II Ligi. Poza meczem pucharowym w tym sezonie spotkają się także w tej samej grupie co oznacza kolejne dwa mecze w sezonie 2020/2021 pomiędzy tymi zespołami.

Szykuje się niezwykle zacięte spotkanie, a stawką meczu będzie awans do kolejnej rundy TAURON Pucharu Polski, która odbędzie się 7 października.

W związku z panującą pandemią COVID-19 kibice zobowiązani są do stosowania się do obecnie panujących obostrzeń sanitarnych, a na trybunach Szczecińskiego Domu Sportu zasiądzie maksymalnie 300 kibiców.


Rozgrywki: TAURON Puchar Polski

Mecz: STALPRO Błyskawica Szczecin – SKS Gorzów Wielkopolski

Data i godzina: 23.09.2020r. 18:00

Miejsce: Hala Sportowa SDS, ul. Wąska 16 Szczecin