26 września po raz pierwszy w historii zawodnicy KS Stalpro Błyskawicy Szczecin rozegrają oficjalny mecz w rozgrywkach II ligi. Inaugurację sezonu rozpoczną od wyjazdu do wielkopolski, gdzie spotkają się z miejscowym SPS Konspol Słupca.

Po długiej przerwie od treningów i oficjalnych spotkań KS Stalpro Błyskawica szykuje się do powrotu na siatkarskie boisko. Od początku sierpnia zespół rozpocznie przygotowania do startu rozgrywek II Ligi zaplanowanego na 26 września. Wkrótce zostaną także zaprezentowani zawodnicy, który w sezonie 2020/2021 powalczą o jak najwyższe miejsce w lidze.

Decyzją PZPS KS Stalpro Błyskawica została przypisana do I grupy rozgrywek II ligi, w której o miano najlepszej drużyny będzie rywalizować z pozostałymi 9 zespołami z Wilczyna, Poznania, Międzyrzecza, Gorzowa, Słupcy, Lęborka, Gdańska, Czrnkowa oraz z sąsiadami ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Policach. Pierwsza kolejka rozgrywek została zaplanowana na 26 września.

Stalpro Błyskawica zmagania w II lidze rozpocznie od wyjazdowego spotkania z SPS Konspol Słupca. Siatkarze z wielkopolski poprzedni sezon zakończyli na 4 miejscu w tabeli po drodze wygrywając 9 spotkań. Zanim jednak dojdzie do inauguracji sezonu ligowego 19 września szczecinianie rozpoczną zmagania w Pucharze Polski, w którym zmierzą się z UKS Żak Krzeszyce.

II liga grupa 1:

– GKS Stoczniowiec
– SMS Police
– Trefl Lębork
– LBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz
– MKS Steico Noteć Czarnków
– LUKS Wilki Wilczyn
– SPS Konspol Słupca
– K.S. Stalpro Błyskawica Szczecin
– SKS Gorzów Wielkopolski
– ENEA Energetyk Poznań