W dniach 19-21 czerwca młodzi siatkarze UKS Błyskawica Stalpro Szczecin wezmą udział w Mistrzostwach Województwa w siatkówce plażowej, które odbędą się w Kołobrzegu na plaży Centralnej.

Co roku siatkówka plażowa jest stałym punktem w procesie treningowym młodzieży w UKS Błyskawicy Stalpro Szczecin. Chociaż siatkówka plażowa nieco różni się od halowej odmiany to jest świetnym uzupełnieniem do treningów na sali. W okresie letnim siatkarze naszego klubu mają szansę startować w turniejach rangi mistrzowskiej i turniejach towarzyskich odbywających się na plażowych boiskach w całym województwie. Jedną z najważniejszych imprez sportowych są Mistrzostwa Województwa, które odbędą się w dniach 19-21.06 na plaży Centralnej w Kołobrzegu. Organizatorzy przygotowali możliwość startu zawodniczkom i zawodnikom w kategoriach: minisiatkówka plażowa dziewcząt i chłopców, młodziczka i młodzik, kadetka i kadet oraz juniorka i junior.

Zawodnicy UKS Błyskawicy Stalpro w mistrzostwach województwa będą reprezentować barwy swojego klubu we wszystkich męskich kategoriach:

  • Mini siatkówka plażowa chłopców – 19.06
  • Kadeci – 20.06
  • Młodzicy i juniorzy 21.06

6 maja klub rozpoczął treningi na boiskach do siatkówki plażowej na terenie Zespołu Obiektów Tor Kolarski.