Od spotkania z UKS Żak Krzeszyce siatkarze K.S. Stalpro Błyskawicy Szczecin rozpoczną zmagania w Pucharze Polski w sezonie 2020/2021.

K.S. Stalpro Błyskawica Szczecin 26 września rozpocznie debiutancki sezon w II Lidze. Jednak zanim do tego dojdzie w rundzie przedwstępnej Pucharu Polski spotka się z UKS Żak Krzeszyce. Mecz odbędzie się 19 września, a gospodarzem będzie zespół z województwa lubuskiego. Zwycięzca tego meczu w kolejnej rundzie już 23 września zagra z wygranym derbowego pojedynku między SKS Gorzów Wielkopolski a KS Atak Gorzów.

UKS Żak Krzeszyce w zbliżającym się sezonie po raz kolejny wystartuje w rozgrywkach III Ligi w województwie lubuskim. W zakończonym sezonie 2019/2020 siatkarze z Krzeszyc zajęli 5 miejsce zdobywając w sumie 7 punktów. Z 10 rozegranych spotkań UKS Żak wygrał 2 mecze. W roli gospodarza zespół pokonał późniejszych zwycięzców III ligi  SKS Gorzów Wielkopolski oraz ostatni w końcowej tabeli MSKS Orion Sulechów. Do 7 zdobytych punktów przyczynił się także przegrany mecz w stosunku 3:2 z STS Olimpią Sulęcin, za który UKS Żak Krzeszyce otrzymał 1 punkt.