Udało się! Podopieczni Mateusza Sylli pokonali rywala zza miedzy, dzięki czemu mogą wpisać na swoje konto pierwszy komplet punktów. Dobra gra blokiem oraz skuteczność w ataku pozwoliły kontrolować mecz od początku do końca.

To był znakomity debiut Stalpro Błyskawicy! Od pierwszych piłek widać było kto ma spotkanie pod kontrolą, co znalazło odzwierciedlenie w punktach zdobywanych blokiem czy po skutecznych atakach.

Pierwszy i drugi set do siatkarskie „deja vu”, gdyż w obu tych partiach nasz zespół pokonywał rywala w tym samym stosunku – 25:13. W trzecim, i jak się później okazało, ostatnim secie zawodnicy trenera Sylli pozwolili SMS-owi na zdobycie o punkt więcej. Spotkanie zakończył Dominik Obst, który atakiem ze środka wykorzystał dobre rozegranie Krzysztofa Zapaśnika.

SMS Police vs. Stalpro Błyskawica Szczecin 0:3 (13:25; 13:25; 14:25)

Wyjściowy skład Stalpro Błyskawicy: D. Zabłocki, D. Markiewicz, J. Kopiński, M. Kujawa, K. Zapaśnik, Ł. Grot oraz K. Herrmann(l.)

Mecz: SMS Police vs. Stalpro Błyskawica Szczecin

Data/godzina: 19.10.2019/ 14.00

Miejsce: Police